A Jane Goodall Intézet és a SzóKiMondóka közös alkotói pályázatot hírdetett az esőerdőkkel kapcsolatosan. Olyan műveket várunk, amik kapcsolatban vannak az erdővel és az ott megtalálható élőlényekkel, emberekkel.
Alkoss az esőerdőkért!
Hozd nyilvánosságra a véleményed egy képpel, festménnyel, rajzzal, hanganyaggal, videóval novellával vagy akár verssel is! Megnyilvánulási lehetőségeid korlátlanok.
A Jane Goodall Intézet és a SzóKiMondóka pályázati kiírása
Fő téma: a pálmaolajmentesség
A világ minden táján pusztító erdőtüzek intő jelet küldenek mindannyiunknak. Az erdők védelme közös felelősségünk. Nem hagyhatjuk egyedül a szegény országokat azzal a hatalmas feladattal, hogy megvédjék a Föld tüdejének számító esőerdőket. Ebből a felismerésből született művészeti alkotói pályázatunk.
Ha úgy érzed, hogy ez fontos a számodra és szeretnéd megosztani másokkal is a nézeteid ezzel kapcsolatban, akkor oszd meg velünk a saját igazságodat.
Ha szeretnél többet megtudni a témában, akkor látogass el a következő oldalakra: https://tudatosvasarlo.hu/, https://www.janegoodall.hu/, https://holnaputan.hu/
A PÁLYÁZATRA JELENTKEZÉS MENETE :
Hová küldd?
palmaolajstop@gmail.com (csak az erre a címre érkezett műveket tudjuk elbírálni)
A következő kategóriákban lehet nevezni:
-Képzőművészeti: rajz, festmény, szobor, stb.
-Irodalmi: novella, vers, próza, mese, stb.
-Zene: dal, hangszeres mű.
-Egyéb (aki ezen kategórián belül szeretne nevezni, az vállalja, hogy pályaműve más, a fentebbi kategóriákba nem besorolható, egyéb művekkel kerül majd elbírálásra.)
Pályázati anyagok feltöltése, valamint a pályázat véglegesítése
Egy pályázó maximum 3 pályamunkával nevezhet.
Az érvényes pályázat feltétele a pályamű címének megadása és az adatlap elküldése.
HATÁRIDŐ
A pályázatok leadási határideje: 2019. december 20. 12:00 óra.
A határidő után beérkezett pályamunkákat nem áll módunkban elfogadni.
Kövess minket a facebookon is, likeold oldalunkat!
Dr. Jane Goodall 1977-ben hozta létre a Jane Goodall Intézetet a csimpánzok és élőhelyük védelmének érdekében. Az azóta eltelt idő alatt pedig már a világ 24 országában alakult Jane Goodall Intézet, s a globális hálózat összesen több mint 110 országot foglal magában. 1991-ben Dr. Goodall, a fiatalságba vetett hite és reménye jeleként útjára indította a Roots & Shoots környezeti nevelési programot, aminek tagjai aktív környezetvédelmi programok által azóta is nap mint nap enyhítik a bolygónkra nehezedő terheket.